درباره ما | محصولات آرایشی مادوا

انقلاب آلل ژن

امروزه با گسترش علم ژنتیک، رازهای گوناگونی که همواره ذهن انسان را درطول تاریخ به خود مشغول داشته است، به شکل معجزه آسایی رمز گشایی می شود و خرد آفرینش هر روز بیش از پیش، بر ما آشکار می گردد؛ با استفاده از دستاوردهای علم ژنتیک پی به نظام پیچیده خلقت می بریم و در می یابیم که انسان ها با وجود همۀ پیوستگی ها و شباهت ها، بسیار با یکدیگر متفاوتند و خلقت منحصر به فردی دارند.

ملکولی به نام DNA که حامل ویژگی های فیزیولوژیکی و بیوشیمیایی جانداران مختلف از جمله انسان است، از بدو پیدایش حیات تاکنون، میراث ژنتیکی نیاکان ما را حفظ کرده و در قالب واحدهای کوچکتری به نام ژن به نسل های بعدی انتقال داده است. ما نیز با افزودن دستاورد زندگی خویش به پروفایل ژنتیکی گذشتگان، این میراث بیولوژیک به فرزندانمان انتقال می دهیم. به همین دلیل، آگاهی از دانش ژنتیک راه های گوناگونی برای شناخت ابعاد مختلف فیزیولوژیکی و بیوشیمیایی بدن انسان پیش روی ما قرار می دهد و با تحقیقات  ژنتیکی و مطالعه بر روی گروه های خونی، می توان به چگونگی حالات ذهنی، جسمی، قابلیت متابولیسمی، وضعیت گوارشی، واکنش در برابر استرس های محیطی و توان سیستم ایمنی بدن انسان پی برد.

علم زیست مولکولی

ژنتیک

تحقیقات داشمندان علم ژنتیک و زیست شناسان ملکولی که به اکتشافات جدید منجر شده، این امکان را برای ما فراهم کرده است تا با ابزار های متنوع زیستی به اهمیت انکار ناپذیر گروه های خونی پی ببریم و نوع تغذیه، دارو و مواد آرایشی را مطابق با نوع گروه خونی هر فرد و متابولیسم بدن وی انتخاب کنیم و به حفظ سلامت در سه بخش پیشگیری، مراقبت و درمان بپردازیم. به طور مثال، ارتباط وضعیت گوارش با استرس، می تواتد متابولیسم بدن را به لحاظ ذهنی و فیزیولوژیکی تحت تأثیر قرار دهد و متعاقب آن  بر تمامی اعضای بدن، اثرات مثبت و منفی به جا گذارد.

علم گروه های خونی با شناخت ساختار طبیعی بدن انسان، روش های نوینی برای تجدید سلامت، جوان سازی ذهن و جسم، تقویت سیستم ایمنی، جلوگیری از پیری زودرس، پیشگیری از ابتلا به بیماری ها، ایجاد آرامش ذهنی و به طور کلی بهبود ساز وکار ارگانیسم بدن، در اختیار متخصصان این حوزه قرار داده است. با استفاده از دستاورد های این علم، می توان به حفظ جوانی و جلوگیری از پیری زودرس، افزایش انرژی، تعادل عاطفی، آرامش ذهنی و شادابی پوست کمک های شایان توجهی کرد.

پوست بدن انسان که همواره در معرض محرک های داخلی و خارجی قرار دارد، با دفع سموم از بدن و ایفای نقش در فرایند سوخت و ساز، به بازسازی خود و مقابله با چین و چروک می پردازد. بر اساس تحقیقات اخیر، شناخت نوع پوست و ارتباط آن با  انواع گروه های خونی و فیزیولوژی بدن انسان، در درک بهتر روش های حفظ سلامت و تغذیه پوست، بسیار مهم است.

خصوصیت بارز محصولات

این محصول با استفاده از عناصر مختلف طبیعی، گیاهی، دریایی و معدنی با شیوۀ تولید کاملاً طبیعی و بدون استفاده از مواد شیمیایی، به ارتقای سلامتی پوست و حفظ تعادل بیوشیمیایی آن کمک شایان توجهی می نماید. به طور کلی باید گفت مهمترین عامل در حفظ سلامت پوست و جلوگیری از پیری زودرس، حفظ سلامت ذهنی وبهبود عملکرد گوارش است.

ما نیز با این دیدگاه، پس از سال ها تحقیق و پژوهش در این حوزه و مطالعۀ گروه های خونی مختلف، به راهکارهایی برای ایجاد تعادل بیوشیمیایی و حفظ طراوت پوست، دست یافته ایم که حاصل این تحقیقات به صورت مقاله منتشر شده و به زودی از طریق سایت نیز قابل دسترسی است.

امروزه علم زیست شناسی ملکولی بسیاری از عوامل پیری زودرس را شناسایی کرده و راه های مقابله با آن را در اختیار ما قرار داده است. به عنوان مثال، امروزه ما می دانیم پوست در خنثی کردن بسیاری از رادیکال های آزاد و متعاقب آن حفظ سلامت بدن، نقش بسیار مهمی ایفا می کند. بنابراین شناخت و طبقه بندی انواع  پوست بر اساس گروه های خونی، بسیاری از مشکلات موجود در راه درمان را مرتفع خواهد کرد.  پاسخ به این سؤال که چرا بعضی از افراد دارای پوست معمولی و بعضی دیگر دارای پوستی حساس و آسیب پذیر هستند، در انواع گروه های خونی نهفته است و در درمان هر فرد، باید این ویژگی ها را مدّ نظر قرار داد. علاوه بر این، استفاده از مواد آرایشی متناسب با گروه های خونی، در پیشگیری از ابتلا بیماری های پوستی مؤثر است و این مسئله را سال ها تحقیق و پژوهش در این زمینه اثبات کرده است.